BESTUUR

Algemene informatie

Het bestuur wordt  door de leden gekozen en  vertegenwoordigt de vereniging. Het bestuur is belast met de dagelijkse gang van zaken.

Contact informatie   

FunctieBestuur ZCWE-mail ZCWTelefoon
VoorzitterHuub van Boekelhuub@hvanboekel.nl0653816639
SecretarisKees Jozephscornelisjozephs@gmail.com
0615350532
PenningmeesterGuus Bensguben24bc@gmail.com0653831890
BestuurslidHenny Brockbrockhenny@gmail.com0681864863
BestuurslidGerma van de Weem- Martensgermavandeweem@gmail.com0485451767
BestuurslidMaridette van der Zanden-Gevenmaridett@msn.com0653487788
Info algemeenZorg Collectief Wanroijinfo@zcw.nu / zcwanroij@gmail.com0653816639
Overige Informatie :
Webmasterzcwanroij@gmail.com
Bankrekening t.n.v.Vereniging  Zorgcollectief Wanroij NL73RABO0303932236