BESTUUR

Algemene informatie

Het bestuur wordt  door de leden gekozen en  vertegenwoordigt de vereniging. Het bestuur is belast met de dagelijkse gang van zaken.

Contact informatie   

FunctieBestuur ZCWE-mail ZCWTelefoon
VoorzitterHuub van Boekelhuub@hvanboekel.nl0653816639
SecretarisTamara van de Kolk zcwanroij@gmail.com

0623707776
PenningmeesterKees Jozephscornelisjozephs@gmail.com0615350532
Bestuurslid
BestuurslidGerma van de Weem- Martensgermavandeweem@gmail.com0485451767
BestuurslidMaridette van der Zanden-Gevenmaridett@msn.com0653487788
Info algemeenZorg Collectief Wanroijzcwanroij@gmail.com0653816639
Overige Informatie :
Webmasterzcwanroij@gmail.com
Bankrekening t.n.v.Vereniging  Zorgcollectief Wanroij NL73RABO0303932236